مرحله اول

مرحله اول

شما در بخش ویژگی های گراف می توانید تمام خدماتی که سامانه گراف و افزونه های آن در اختیار شما قرار می دهد را مطالعه و اطلاعات کامل در این زمینه را کسب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با بخش فنی تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

ادامه مطلب
مطالعه کامل خدمات گراف
خرید سامانه گراف
مرحله دوم

مرحله دوم

قبل از خرید از طریق لینک زیر توافق نامه را مطالعه و در صورت موافقت تیک آن را فعال و ارسال نمائید .از طریق بخش خدمات گراف می توانید پلن مورد نظر خود را انتخاب و با اتصال به درگاه بانکی خدمات پرداخت را انجام دهید . در صورتی که قصد پرداخت غیرنقدی دارید با بخش فروش تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

ادامه مطلب
مرحله سوم

مرحله سوم

وارد صفحه ایرنیک شوید و دامنه ir. خود را ثبت کنید . در صورت لزوم با همین نام می توانید دامنه com. را هم از سایت های دیگر تهیه و یا سفارش خرید را در سامانه گراف ثبت نمائید.

ادامه مطلب
ثبت نام در ایرنیک و خرید دامنه
دریافت سامانه برنامه ریزی (پلنر)
مرحله چهارم

مرحله چهارم

قبل از تحویل گرفتن سایت اصلی در صورت لزوم می توانید سامانه برنامه ریزی هوشمند خود را تحویل و دانش آموزان خود را داخل این سامانه بارگذاری کنید . بعد از تحویل سایت اصلی لینک ورود به سامانه برنامه ریزی هوشمند از طریق سایت امکان پذیر خواهد بود. 

ادامه مطلب
مرحله پنجم

مرحله پنجم

قبل از تحوبل سایت اصلی در صورت لزوم می توانید با هماهنگی با بخش فروش سامانه سنجش استعداد خود را دریافت و با خرید کد های تخفیف ثبت نام و کار با این سامانه را شروع کنید . بعد از تحویل سایت اصلی از طریق سایت هم می توانید به سامانه ادوایزمن دسترسی داشته باشید.

ادامه مطلب
دریافت سامانه ادوایزمن
ارسال اطلاعات طراحی سایت
مرحله ششم

مرحله ششم

برای طراحی و شخصی سازی اولیه، به اطلاعات اولیه نیاز داریم که در باید در قالب یک فرم اطلاعات را برای ما ارسال کنید . این اطلاعات شامل عنوان، عکس ، لوگو، خدمات و متن درباره ما می باشد . اطلاعات تکمیلی را بعد از تحویل سایت و با هماهنگی با پشتیبانی می توانید وارد سایت نمائید.

ادامه مطلب
مرحله هفتم

مرحله هفتم

بعد از سه هفته کاری سایت گراف به همراه همه اطلاعاتی که ارسال کردید به شما تحویل داده می شود . شما 4 روز کاری فرصت دارید تا سایت خود را بررسی و خطاهای احتمالی آن را گزارش نمائید . می توانید برای قرار دادن بنر در سایت یا تعریف محصول برنامه ریزی کرده و تا زمان تحویل گرفتن پنل مدیریتی، بنر، عکس و محصولات شما را در سایت بارگذاری خواهیم کرد.

ادامه مطلب
تحویل سایت و مرحله تست
دریافت سامانه آزمون لرنیتو
مرحله هشتم

مرحله هشتم

در این مرحله شما ثبت نام و فعالسازی پنل لرنیتو را انجام می دهید تا اتصال به سایت گراف شما انجام شود.

ادامه مطلب
مرحله نهم

مرحله نهم

در این مرحله خدمات پشتیبانی سایت خود را انتخاب می کنید . 

پشتیبانی vip : انجام کلیه کارهای مربوط به سایت شامل طراحی بنر سایت ، طراحی محصول ، تعریف محصول ، گزارش گیری ، ارسال پیامک ، برگزاری کلاس آنلاین و تعریف دوره، رفع ارور و خطاهای سایت، سئو و تغییر اینترفیس سایت به سلیقه مشتری و  هر آنچه که برای کار با سایت خود برنامه ریزی کرده اید.

پشتیبانی سطح 2 : این آیتم شامل طراحی 3 بنر در ماه ، تعریف 2 محصول در ماه ، گزارش گیری، تغییر طراحی گرافیکی سایت یکبار در ماه و  رفع ارور و خطاهای سایت 

پشتیبانی سطح 1 : در این آیتم بنرهایی که از طرف شما طراحی شده روی سایت قرار می گیرد. در صورتیکه محصولی تعریف کرده اید طبق استاندارد روی سایت قرار می گیرد . گزارش کاربران و ثبت نامی ها برایتان ارسال می شود و ارور و خطاهای سایت برطرف می شود.

ادامه مطلب
فعالسازی سرویس پشتیبانی
انتخاب افزونه های جانبی و امکانات بیشتر
مرحله دهم

مرحله دهم

مشتری افزونه هایی که برای ارتقا امکانات سایت هست را انتخاب و بعد از پرداخت هزینه، روی سایت فعال می شود. در صورتیکه در نظر دارید  امکانات خاصی روی سایت داشته باشید می توانید با بخش پشتیبانی و فروش تماس گرفته و اطلاعات بیشتر را کسب نمائید.

ادامه مطلب
مرحله یازدهم

مرحله یازدهم

بعد از تکمیل افزونه های سایت و قرار دادن بنر و محصول روی سایت نوبت به دریافت نماد اعتماد رسیده است . با توجه به اینکه پیش نیاز دریافت درگاه پرداخت، نماد اعتماد الکترونیک هست در این مرحله از طریق سایت اینماد اقدام به دریافت نماد کرده و در مرحله بعد از طریق بانک های دولتی یا سایت های واسط مانند آپ، زرین پال، پی پینگ و ... اقدام به دریافت درگاه پرداخت جهت فروش محصولات و دوره ها بکنید.

درج اینماد روی سایت و یا اتصال درگاه پرداخت شامل خدمات پشتیبانی و یا هزینه نمی باشد و بصورت رایگان انجام خواهد گرفت.

ادامه مطلب
اقدام جهت دریافت نماد اعتماد و درگاه پرداخت سایت
دریافت ادمین مدیریت
مرحله دوازدهم

مرحله دوازدهم

در مرحله آخر شما ادمین مدیریت وردپرس ، همراه با ویدئو آموزشی نحوه درج بنر ، تعریف محصول و گزارش گیری سایت را تحویل می گیرید. اگر ادمین کامل مدیریت را درخواست کنید با اعلام موافقت شرایط تحویل این امکان برای شما فراهم خواهد شد.

ادامه مطلب