پشتیبانی سامانه گراف چه وظیفه ای دارد؟

افزایش سرعت سایت

در پکیج های پشتیبانی سامانه گراف قبل از هر چیز به افزایش سرعت سایت شما می پردازیم تا کاربران براحتی بتوانند بصورت آنلاین از خدمات شما استفاده کنند.

مراقبت

پایش مدام سایت برای جلوگیری یا رفع هر گونه مشکل در سایت. در طول مدت قرارداد این بخش به صورت مداوم انجام می شود.

بروزرسانی افزونه ها

بروزرسانی یک کار نسبتا ساده اما تخصصی است. قبل از بروزرسانی باید نسخه پشتیبان تهیه شود تا در صورت تداخل هر یک از افزونه ها با قالب بتوان سایت را به حالت قبلی برگرداند.

افزایش امنیت

بررسی امنیتی و پیکربندی مناسب، حذف افزونه های نال شده، رفع حفره های امنیتی وب سایت، نصب گواهی ssl جزء خدمات امنیتی پشتیبانی سایت است.

انواع پشتیبانی سامانه آنلاین گراف …​

پشتیبانی VIP

انجام کلیه کارهای مربوط به سایت شامل طراحی بنر سایت ، طراحی محصول ، تعریف محصول ، گزارش گیری ، ارسال پیامک ، برگزاری کلاس آنلاین و تعریف دوره و رفع ارور و خطاهای سایت و تغییر اینترفیس سایت به سلیقه مشتری و  هر آنچه که برای کار با سایت خود برنامه ریزی کرده اید.

این پنل بصورت سالانه بوده و هزینه یکساله آن 65 میلیون تومان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

پشتیبانی سطح 2

این آیتم شامل طراحی 3 بنر در ماه ، تعریف 2 محصول در ماه ، گزارش گیری، تغییر طراحی گرافیکی سایت یکبار در ماه و  رفع ارور و خطاهای سایت می باشد.

هزینه این پنل بصورت ماهانه و سالانه می باشد. هزینه ماهانه 700 هزارتومان و هزینه سالانه برابر با 7.5 میلیون تومان می باشد که بعد از واریز فعال می شود.

پشتیبانی سطح 1

در این آیتم بنرهایی که از طرف شما طراحی شده روی سایت قرار می گیرد. در صورتیکه محصولی تعریف کرده اید طبق استاندارد روی سایت قرار می گیرد . گزارش کاربران و ثبت نامی ها برایتان ارسال می شود و ارور و خطاهای سایت برطرف می شود. هزینه این پنل ماهانه 350 هزار توامن و سالانه 4 میلیون تومان می باشد که از زمان واریز فعال می شود.

پشتیبانی سرویس گراف هاستینگ موظف است به چه مواردی پاسخ دهد؟

  • رفع مشکلات احتمالی سمت سرور که از لود صحیح وب سایت جلوگیری می کنند.
  • ارتباط کامل دامین شما به سرویس هاست و در نتیجه لود وب سایت به واسطه دامنه
  • ایجاد و تنظیم انواع دیتابیس در هاست
  • بکاپ گیری از دیتابیس و اطلاعات وبسایت

 

چه مواردی از طرف گراف هاستینگ بصورت عمومی پشتیبانی نمی شود و شما باید با تیم طراحی وب سایت خود برای رفع آن ها تماس بگیرید.

  • مشکلات قالب وب سایت
  • آدرس دهی های نادرست محتوای وب سایت
  • مشکلات برنامه نویسی و طراحی
  • عدم نمایش صحیح تصاویر، فونت ها یا محتوای سایت
  • SEO و مباحث مربوط به موتورهای جستجو
  • بروز رسانی نرم افزارهای مدیریت محتوا مانند جوملا یا وردپرس

 

مواردی که بصورت عمومی از طرف گراف هاستینگ پشتیبانی نمی شود را چگونه باید انجام دهیم؟

از آنجا که همه خدمات سرور، هاست، طراحی و پیاده سازی سایت در قالب تیم گراف هاستینگ انجام می شود، لذا علاوه بر دریافت پشتیبانی عمومی هاست، می توانید از پلن های پشتیبانی VIP، سطح دو و سطح یک نیز استفاده نمائید.

بعد از تحویل پنل مدیریتی ویدئوهای آموزشی نحوه تعریف دوره، بارگذاری ویدئو ، بارگذاری بنر و … روی سایت قرار می گیرد و بعد از تماشای این ویدئوها میتوانید تصمیم به گرفتن پشتیبان بگیرید یا کارهای سایت را خودتان انجام دهید.